Privataus namo modernizavimas

Lietuvoje vis dar yra apie 50 tūkst. energiškai neefektyvių vienbučių-dvibučių namų. Birželio 21 dieną nemokamame vebinare MVGA valdybos narys Andrius Buska dalysis mintimis apie privataus namo modernizavimą ir kaip sumažint energijos išlaidas net 25 kartus.

Didžiausias iššūkis – tai finansinės lėšos, nes norint renovuoti namą reikalinga tam tikra pinigų suma, kurios dydis priklauso darbų apimties. Aišku, galima planuoti ir vykdyti atskirų atitvarų ar konstrukcijų modernizavimą, tai reikalauja mažesnių pradinių investicijų, tačiau tokiu būdu viso namo renovacija gali užtrukti gan ilgą laiką, o tai sukelia daug nepatogumų. Norint proveržio renovuojant neefektyvius vienbučius-dvibučius namus, būtina didesnė valstybės parama bei procesų supaprastinimas“, – sako jis.

Kaip tinkamai ir efektyviai modernizuoti namą? Kaip planuoti darbus? Kokių klaidų išvengti? Apie visa tai – statybos darbų vadovams, specialistams ir namų savininkams skirtas nemokamas vebinaras.

Registruotis galite čia: https://forms.gle/sHPutya4qygGSpo37

Vebinaras yra nemokamas, tačiau registracija yra būtina. Visi užsiregistravę dalyviai e. paštu gaus vebinaro prisijungimo nuorodą.