Jau rugsėjį trečiasis Gaisrinės saugos technologijų forumas – „Baltic Fire Forum 2022″

Rugsėjo 15 d. vyks Gaisrinės saugos technologijų forumas – „Baltic Fire Forum 2022″. Mineralinės vatos gamintojų asociacija (MVGA) remia trečią kartą Baltijos šalyse vykstančią konferenciją-parodą. Joje pristatomos gaisrinės saugos prevencijos užtikrinimo priemonių, gaisrų plitimo ribojimo ir gesinimo sistemų naujovės, diskutuojama apie technologines inovacijas, gerąją praktiką projektuojant, eksploatuojant, bandant ir prižiūrint apsaugines sistemas.

Forumo tikslas suburti įvairių sričių specialistų bendruomenę į didžiausią Pabaltijyje gaisrinei saugai skirtą renginį, kuriame dalyvauja architektai ir inžinieriai, profesionalūs ugniagesiai gelbėtojai, priešgaisrinės priežiūros inspektoriai, gaisrinės saugos inžinerijos specialistai, ir kiti žmonės neabejingi kovai su ugnimi.

Kviečiame dalyvauti  „Baltic Fire Forum 2022″ ir sužinoti apie naujausias tendencijas apie kovą su gaisrais, potvyniais ir techninėmis avarijomis, taip pat pamatyti pristatymus apie apsauginių sistemų bandymus, sertifikavimą, statomų ir eksploatuojamų pastatų priežiūrą. 

Kviečiame susitikti ir pasidalinti su priešgaisrinės priežiūros inspektoriais savo praktika ir padiskutuoti apie dažniausiai fiksuojamas klaidas projektuojant, teisės aktų dviprasmybes projektuojant, statant ir prižiūrint statinius.

Forume savo pranešimus skaitys Lietuvos, Suomijos, Italijos, Kroatijos, Šveicarijos, JK ir Lenkijos gaisrinės saugos inžinieriai, akredituotų laboratorijų vedantys specialistai, taktinių mokymo centrų lektoriai. Bus pristatomi naujausi gaisrinių bandymų metu technologijų rezultatai, dalinamasi gerąja sudėtingų gaisrinės saugos skaičiavimų praktika, dalinamasi tarptautinių gelbėjimo komandų bendradarbiavimo idėjomis, efektyviomis gaisrų gesinimo ir techninių avarijų likvidavimo taktikomis.

 Renginyje (5 Litexpo ekspozicinėje salėje) bus pristatomos ugniagesiams reikalingos asmeninės apsaugos priemonės, įranga skirta gesinti gaisrus, likviduoti technines ir chemines avarijas, įranga dirbti vandenyje ir gylyje. Eksponuojamos statybose reikalingos pasyviosios gaisrinės saugos technologijos ir gaisrų gesinimui padedančios aktyviosios, gesinimo ir dūmų šalinimo technologijos. 

Visa informaciją apie renginį galite rasti https://www.facebook.com/balticfireforum