MVGA narė pripažinta tvariausia įmone statybos produktų sektoriuje

Kompanija ROCKWOOL „Global 100” indeksu buvo pripažinta kaip 2023 m. numeris #1 tvariausia įmone statybos produktų sektoriuje. „Corporate Knights” sudarytame metiniame reitinge kiekybiškai lyginamos ir reitinguojamos didžiausios pasaulyje viešai prekiaujamos įmonės, taip pat pabrėžiant įmonės veiklos ir pagrindinių produktų bei paslaugų poveikį žmonėms ir planetai.

Ketvirtadienį sostinėje vykusioje konferencijoje „Tvarių miestų ateitis: bioklimatinė architektūra, inovatyvi inžinerija ir medinė statyba“ plačiai aptarti tvarių pastatų statymo procesai ir jų metu kylantys iššūkiai – nuo idėjų generavimo iki projektavimo ir statybos etapų.

Konferencijoje pranešimą pristatęs mineralinės vatos gamintojo ROCKWOOL techninis vadovas Dr. Andrius Buska, sakė, jog „Dauguma stambiųjų statybinių medžiagų gamintojų deda pastangas, kad CO2 pėdsakas aplinkai būtų kuo mažesnis <…> Šilumos izoliacinės medžiagos pagrindinis tikslas yra izoliuoti šilumą, tačiau jos turi savo vietą ir tam tikrų papildomų elementų, kaip ir akustinis komfortas, priešgaisrinė izoliacija ir kiti dalykai“.

„Global 100” indeksas, nuo 2005 m. yra vienas iš labiausiai vertinamų ir skaidriausių pasaulyje taisyklėmis pagrįstų tvarumo reitingų, pabrėžiančių įmonės pagrindinių produktų ir paslaugų poveikį. Tai geriausiai veikiantis pasaulinis tvarumo indeksas (žymuo: CKG100), turintis daugiau nei 10 metų istoriją.

Visą pranešimą galite išgirsti čia