Tapome stipresni

2023 m. gegužę Mineralinės vatos gamintojų asociaciją papildė naujas narys – mineralinės vatos, sudėtinių termoizoliacinių sistemų, gipskartonio sistemų, tinko ir jo priedų, dažų, grindų lyginamųjų medžiagų, grindų sistemų, modernių izoliacinių medžiagų ir statybinės įrangos bei įrankių gamintojas pasaulyje – Knauf Insulation.

MVGA sveikina kompanijos sprendimą, savo įžvalgomis ir kompetencija, prisidėti prie Lietuvos statybų sektoriaus stiprinimo. „Naujo partnerio prisijungimas reiškia, jog tik suvienytomis pajėgomis galima kurti tvarią ateitį, šviesti visuomenę, kad visi verslų plėtros tikslai būtų grindžiami žaliomis technologijomis, užtikrinančiomis viso statybų sektoriaus tvarumą ir darną,“ – sako MVGA prezidentė Edita Meškauskienė.

Suvienytos jėgos padės teikti kokybiškesnius pasiūlymus statybinių medžiagų įstatyminei bazei tobulinti, skleisti mineralinės vatos sistemų poreikį, privalumus ir naujausias galimybes. Bendradarbiauti profesiniais klausimais, keistis darbo patirtimi su partneriais Lietuvoje ir užsienyje. Atstovauti MVGA narių teisėtus interesus institucijose, tarptautinėse organizacijose, forumuose bei konferencijose.

Iš arčiau pažvelgti į mūsų naująjį partnerį galite paspaudę šią nuorodą

https://www.knauf.lt/apie-mus/knauf-lietuvoje-ir-pasaulyje/musu-istorija/