MVGA tęsia mokslo iniciatyvų rėmimo tradiciją

2023 m. spalio 5-6 d. Vilniuje vyks 14-oji tarptautinė konferencija „Šiuolaikinės statybinės medžiagos, konstrukcijos ir technologijos“ („14th International conference “Modern Building Materials, Structures and Techniques“). MVGA tęsia tradiciją remti mokslo iniciatyvas skatinančias studentų augimą – su Vilniaus TECH pasirašė tarptautinės konferencijos rėmimo sutartį.

Ši konferencija suteikia galimybę mokslininkams, inžinieriams, vadybininkams ir profesionalams pasidalinti naujausiais civilinės inžinerijos pasiekimais. Konferencijoje pranešimus apie tvarių statybinių medžiagų ir konstrukcijų pažangą, inovacijas ir jų pritaikymą, skaitys pirmaujantys mokslininkai ir inžinieriai iš viso pasaulio.

Konferencijoje bus nagrinėjamos temos: šiuolaikinės statybinės medžiagos ir jų gamybos technologijos; gelžbetoninių, plieninių, stiklinių, medinių ir kompozitinių konstrukcijų tyrimas ir projektavimas; naujoviški tiltų skaičiavimo metodai; geotechnika; naujos statybos technologijos ir valdymas; pastato informacinis modeliavimas. Pranešimai, atrinkti pagal griežtus kriterijus, siekiant dalintis įdomiomis idėjomis, kurios paskatins naujas mokslinių tyrimų kryptis ir naujus daugiadalykinius bendradarbiavimus.

14-oji tarptautinė konferencija „Šiuolaikinės statybinės medžiagos, konstrukcijos ir technologijos“ – puiki proga susitikti su kolegomis, pasikeisti žiniomis ir praplėsti naujų kontaktų sąrašą.

Tradicinė tarptautinė konferencija „Šiuolaikinės statybinės medžiagos, konstrukcijos ir technika“ organizuojama nuo 1991 m., kai Vilniuje įvyko pirmasis Vilniaus Gedimino technikos universiteto Statybos fakulteto organizuotas forumas.

 

Daugiau informacijos https://www.facebook.com/VilniusTechSF/